Wymiana opon – Wulkanizacja

Wymiana opon w naszym warsztacie to czynność wykonywana „od ręki” podczas oczekiwania klienta na zakończenie usługi. Oferując wymianę opon na terenie Lublina, w naszym cenniku prezentujemy kwoty za całe komplety. Cena za komplet zawiera wszystkie czynności, związane z wymianą opon zgodnie z zalecaną technologią. Czynności zawarte w cenie to montaż i demontaż kół, wyważenie, wymianę zaworu gumowego w samochodach nie posiadających czujników ciśnienia, a także nasmarowanie piast i oczyszczenie opon. Dbamy o odpowiednie ciśnienie w kołach i przykręcenie kluczem dynamometrycznym.

W ofercie naprawa ogumienia, wulkanizacja opon, uszczelnienie.

Serwis opon rowerowych i hulajnóg elektrycznych

W naszym serwisie dokonasz wymiany dętki lub opon w przednim i tylnym kole. Zajmujemy się naprawą ogumienia w rowerach tradycyjnych i elektrycznych z przerzutkami zewnętrznymi, piastami biegowymi. Naprawiamy opony w hulajnogach elektrycznych w kołach z dętkami i bezdętkowych. Wymieniamy koła pełne. 

Dla rowerów elektrycznych w ofercie centrowanie koła, budowa nowego koła od podstaw, wymiana szprych w kole, przelecenie i zaplecenie koła z silnikiem elektrycznym.