Moto Volt Service sp. z o.o. powstał w 2022 roku przy rozszerzeniu oferty firmy VOLTMAX o elektromobilność i odpowiedź na potrzebę rynku w dostępności do serwisów samochodów elektrycznych. W naszym warsztacie zajmujemy się diagnozą i naprawą samochodów elektrycznych, hybrydowych oraz tradycyjnych spalinowych. Nasi wykwalifikowani mechanicy zajmą się Twoim samochodem z należytą starannością i dużym doświadczeniem. Wyposażyliśmy warsztat w profesjonalny sprzęt i narzędzia aby nasze usługi świadczyć tylko na najwyższym poziomie.

W ramach MotoVolt Service działa warsztat naprawy rowerów tradycyjnych i elektrycznych oraz hulajnóg elektrycznych większości marek na polskim rynku. Nasi serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu napraw rowerów i serwisowaniu baterii LI-ON. Uczestnictwo w wielu szkoleniach i codzienna praca podnosi ich kwalifikacje i umiejętności, aby jak najlepiej zając się Twoim rowerem lub hulajnogą.

Jako dystrybutor hulajnóg elektrycznych marek MOTUS, NIU, KABOO, LAND ROVER, RUPTOR i DUALTRON nasi serwisanci przeszli cykl szkoleń i praktyk w serwisie importera otrzymując oficjalną autoryzację jako AUTORYZOWANY SERWIS MARKI MOTUS.